Spartiaci

Opis forum


#16 2008-08-28 13:09:38

Anetha

Użytkownik

354961
Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 26
Punktów :   

Re: Wojna z ARMIA

Nie wierze:/ Jak możesz w ogóle rozważać rozwiązanie plemienia? Co z tego że są silniejsi? Wolę atakować i polec niż się podłożyć! Nie dajmy się zastraszyć:)

Offline

 

#17 2008-08-28 13:46:10

Częstogoj

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 74
Punktów :   

Re: Wojna z ARMIA

Hmm.... ale zawsze lepiej np wstąpic do     =B*H= i z nimi coś przeciwko armii wskurać.

Armia wykańcza wszystkich wokół siebie metodycznie z jednymi ma sojusze, to zerwie sobie z jakimś, a z resztą jest cacy. I tak pokolei będą nas jechać. Natomiast jest troche graczy =B*H= wokół nich tak więć zapewne byśmy ich wkręcili w tę wojne.

no nic zobaczy się, teraz odbudowuje deffa, i cały czas buduje offa. Ale póki co to mój off nie ma porównania z offem z raportu na poprzedniej stronie.

A niedługo trzeba będzie opowiedzieć się otwarcie po którejś stronie. Z jednej strony Ra namnie naciska abyśmy walili w TGF (a jescze do tego Alvarez na własną ręke napisał do Ra aby zostawili sluita bo inaczej wojna - no ja pierdziele co za człowiek teraz to odkręcam motam itp., ale Ra już coś podejrzewa).
A z kolei TGF pisze abysmy atakowali ARMIA.

Z ARMIA walczy już 4H, TGF, O-H*, HUS,

Atulf ty masz dobre kontakty z tymi z =B*H= podpytaj tam któregoś dyskretnie czy może nie fika do nich ARMIA, oraz wspomnij coś o fuzji my do nich. Zobaczymy co powiedzą.

Odpowiadajdzie coś

Offline

 

#18 2008-08-28 18:30:07

Anetha

Użytkownik

354961
Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 26
Punktów :   

Re: Wojna z ARMIA

nie ma na co czekać. Skoro Ra Imperator zaatakował proponuje zmobilizowac się i puścić na niego zmasowany atak. konkretnie na niego i jego wszystkie wioski. czasu jest coraz mniej. puścmy się na niego z taranami i katapultami.

Offline

 

#19 2008-08-28 19:43:33

Częstogoj

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 74
Punktów :   

Re: Wojna z ARMIA

Narazie proponuję się wstrzymać.

Alvarez się wychylił i napisał do Ra a z tego wynikło że pomaga dla sluita.

Tak więc skoro Ra sie porwał na naszego proponuje mu zezłomowac tego offa który idzie. Raport rozesle do wszystkich ich wrogów.

Sam jestem zbulwersowany tą sytuacją ale jednak nie możemy się porwac z motyka na słońce, zaraz napisze jeszcze do sojuszników wokół Alvareza aby posłali deffy. A sami cały czas się zbrójmy.

Jeszcze coś musze napisać do Ra ostrego.

Dostałem propozycje wstąpienia do AREA33, musze podjąć jakąś decyzje, może pociągnelibyście te plemie dalej, ja bym był waszym wsparciem w tym rejonie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://baja.waw.pl usuwanie adblue wczasy w Ostrowie materace janpol Kurs windsurfingu Chałupy