Spartiaci

Opis forum


#1 2008-08-29 08:01:35

Częstogoj

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 74
Punktów :   

Rozmowy z ARMIA

Przedstawiam wam przebieg moich rozmów z Ra Imperator,

1) Częstogojdnia 28.08. o 21:54
Witaj,
starałeś się mnie moralizować i jeszcze pisałes dzisiaj że mamy sojusz, a teraz te leszczowate plemiona od ciebie wypowiadaja nam wojne.

No no widze że lubisz palic za soba wszystkie mosty!!!

Przejedziesz się na tych atakach

2) RA Imperator dnia 28.08. o 22:09
NIc o tym nie wiem - ale zapros ich do wojny. Zapewne się zgodzą.
Co ty znowu knujesz? Ten alvarez14 podobno znowu cos napsocił i wstapił do was. Miałem racje że tak robicie - ale cwani jestescie hoho.

Cos mi sie wydaje ze jestes cały czas nieszczery !!!

Zamiast zająć się zagrożeniem z dołu mapy - bo oni zaraz bedą atakowali do góry mapy - to wy w swojej chciwości i intrygach sie tu zaplątacie. Broń kanali a zostaniesz nia sam.

Albo masz cos konkretnego albo nie pisz już do mnie !
Sparwa z tym jednym kłamca i zdrajcom sie zaraz wyjasni. A miałem racje ze wypusciłeś goscia z plemienia by nas takował ;-). Jak dzieci ....

3) RA Imperator dnia 28.08. o 22:11
i ty chyba nie widziałes jeszcze ataków. To jest dopiero rozgrzewka.
ATAk to inwazja przynajmniej 200 graczy naraz.

4) Taką wiadomośc dostał Atulf, przesłałem ją dla Ra
*LIGUR WIELKI* dnia 28.08. o 21:15
alvarez14 i niejaki sluit bardzo żle pisał o naszym plemieniu i obrazał naszych graczy. Jako szef tego plemienia zrywam sojusz
AVE

5) Częstogojdnia 28.08. o 22:17
A to niby co to jest???

Zaraz pewnie przyjda nastepne wiadomości,

co ty chcesz od Alvareza napisałem ci co zrobił i to ze przyjeliście jego farme do jednej z waszych akademii.
Potem przestał ale to inna bajka, przyjmujesz stary farmy a potem bezczelnie piszesz że ich bronicie. W normalnym plemieniu jest okres przejsciowy ale widze że macie swoje metody.

Już ty o dół mapy sie nie martw bo widzę że u góry sa niezłe cwaniaki.

O i jeszcze jako powód wojny podaliście sluita, doprawdy interesujące

Następne plemie co poda za pwód wojny???
Hmmm.... wypowiadamy wam wojne bo atakujecie 4H a to my z nimi walczymy.


Te wiadomości zostały przesłane przez Częstogoj.

6) RA Imperator dnia 28.08. o 22:21
alvarez go wspiera i pisął gdzies ze ma popracie cłąego plemienia to by sie zgadzało z tym co mówiłes przedtem ...

Daj sobie spokój - my wyczyscili sobie okolice w srodku. Przygotowujemy się na inwazje z dołu mapy a wy nam krew psujecie i knucie co chwile nowe sprawy.

Daj sobie spokój lepiej i zastanów sie ... nad stategią kontynentu

7) Częstogojdnia 28.08. o 22:26
O ja, wypowiadacie wojne i zrywacie sojusz bez powodu a ty do mnie daj sobie spokój hehehehe a to dobre.

A i oprócz incydentu z Alvarezem i tym typkiem którego on lał a który doszedł do RP-F, macie jakies inne konkretne dowody że działamy przeciwko wam???

czy może RP-F wypowie nam wojne bo jutro jest Piątek, a KiH bo już koniec wakacji i trzeba iśc do szkoły.

Prawda jest taka, że nam niexle namotałes, rano piszesz o sojuszu wyjaśniamy pewne sprawy, prosisz o pomoc w wojnie z 4H - my się w nia mieszamy, nasze offy poszły na nich - a tu co wojna z wami.

A ktos dzisiaj do mnie pisał że TGFto zdrajcy bo poprosili o pomoc a potem zaatakowali.

8) RA Imperator dnia 28.08. o 23:36
stary - przestań, przerobiłem to juz wiele razy. Nie trzeba dowodów, nie trzeba wojny i nic nie trzeba.
Bijecie sie o miedze.
My nie wypowiadamy wojen - tylko niszczymy konsekwentnie.

Jesli bedzie cos - to nawet sie nie dowiesz kiedy.
Nagle spadniena ciebie 7 plemion. Dziwny jestes zamiast się wzmacniać z nami jak inni to słuchasz podpowiedzi jakiegos mąciwody ;-/ moze wolf ci jeszcze cos pisze haha.

9) RA Imperator dnia 28.08. o 23:37
komus zależy byscie przestali istniec , chyba ze to twoja mnieudolność ... zastanów sie i skończ z ta przeychanka.
skończy sie tym ze ty powiesz a my dwa razy bb ty trzy razy aaa ny cztery bbbb itd itd

10) Częstogojdnia 28.08. o 23:53
Dobra dobra,
pisze ci jak jest, przyjąłeś Moscio był szpiegiem GOT poszło wojo piszez że teraz jest u was i żebyśmy sie odwalili.
Alvarez atakuje jednego gracza, marnuje troche offa ale rozwala mu wszystko koleś przechodzi do was, za 5 minut piszesz żeby Alvarez go zosatwił w spokoju. A wczesniej on do was napisał "dziś przyjeliście do waszego plemiona dbodzio to moja farma za 3-4 dni przejmę jego wioske on nie ma ani jednego pika nie chce ani atakować sojusznika ani wciągać waszego i naszego plemienia do wojny w związku z tym apeluje o wyrzucenie dbodzio z waszego plemienia" - do MarkusFg. no ale nic chronicie farmy i walacie się we wszystko. Nie wiem moze grasz pierwszy raz w plemiona i masz 13 lat nie obchodzi mnie to, grałem już w kilka gier tego typu i w żadnym sojuszu, plemieniu nie spotkałem się z tym, że ochrania się kogoś kto w plemieniu jest pare minut.

Jakbym chciał tej wojny to bym przyją do plemienia tego wolfa czy go tam jeszcze atakujecie i napisał do ciebie to co ty zwykłes do mnie pisać.


"My nie wypowiadamy wojen - tylko niszczymy konsekwentnie." - żebyście się nie zagalopowali, zapewne lejecie się ze wszystkimi wokół was.

Gdybym słuchał wolfa juz dawno bysmy walczyli

Przedstawiłem ci dowody, Ty mi nic oprócz tego, że ktoś komus powiedział.

Co do iskra napisałem ci co i jak, nie wiem czym ciebie tatkowął ale widac zjechał bo bardzo to cię boli.
Takiego taniego chwytu bym nie stosował, że wywalam kolesia z plemienia a on Ciebie atakuje, a nawet jesli to nie typa który jest obok mnie i był w zarządzie, ale nic wkrótce co do niego się przekonasz.

I na koniec jesli nawyzywał kogoś z waszych Alvarez przeslij mi tę wiadomość.
Jeśli pomógł dla sluita to prześlij mi raport.
Co do poparcia całego plemienia Ty byle farme bronisz i się dziwisz że gościu napisał do ciebie że ma wsparcie całego plemienia.

I nie robie zadnego dymu, poprosiłem o pomoc sojuszników żeby przysłali deffa.
I z nikim z twoich nie rozmawiam oprócz ciebie. Jakbym miał robic dym to bym się bardziej postarał.

11) Częstogojdnia 28.08. o 23:55
CZekaj jak to komus zalezy żebysmy przestali istniec, chyba wam
odkąd powstaliście ciągle mi grozisz, pouczasz i sugerujesz co mam robić. I obrażasz wyzywasz od kłamców itp.

12) RA Imperator dziś o 00:44
mówisz jak ten wolf ;-). jak przegladnelismy profili o-h i forum, potwierdziły się wszelkie moje przepuzczenia.Na forum cały czas napuszcał plemie na nas i wypisywał ze to my im zagrazamy. Do mne pisał ze okey spurer itd. Po cichu zas paktował z naszymi wrogami ...
chyba go chcesznasladowac. Nasi sojusznicy są spokojni i jesesmy w nimi w bardzo dobryc stosunkach.

dobra, nie chce mi się w kółko o tym samym pisac. Róbcie co chcecie ...

13) Częstogojdziś o 00:59
No to teraz bójdy opowiadasz(nie chodzi o wolfa bo jego plemienia nie przejąłem bądź co bądź w chamski sposób, ale ty coś o tym wies;)

Wskaż mi na forum gdzie pisze coś przeciwko Wam???

Jedyny temat jaki można uznać za przeciwny to poddanie pod głosowanie czy przechodzimy z waszymi akademiami na pakty o nieagresji a z ARMIA na sojusz(potem okazało się, że się nie da)

Proszę o DOWODY bo jeszcze nic konkretnego nie przedstawiłeś tylko jakies przypuszczenia, niuanse kompletnie nie prawdziwe.

róbmy co chcemy tak, hmm... a wy co robicie???

My wojny nie chcemy, ale umiemy się skutecznie bronić o czym się wkrótce przekonasz;)

Co prawda nie wiem ile masz lat, ale podejrzewam, że jestes młodszy odemnie. Tak więc chłopcze nie strasz mnie że 7 plemion nas zaatakuje bo widze że meczycie się i z TGF i z O-H*. Ba z tymi 4H z którymi my walczymy to z tego co wolf pisał jak miała być fuzja to walczycie i walczycie.
A co do 200 graczy. Podejrzewam, że połowa z ARMIA przedstawia konkretną wartośc bojową reszta to zapewne pkt. podobnie w akademiach, góra pierwsza dwójka graczy z każdej może coś zwojować. Reszta posyła zapewne surke do was i o to w tym waszym systemie chodzi;)

Ale jak napisali z AREA33 dużo jest dzieciaków i większość zaraz po pierwszym dzwonku bezie mieć ograniczony dostęp do neta

Ide spać z ranca do roboty, no i zobaczymy co tam posłałeś.

14) RA Imperator dziś o 01:06
panikujecieo te ataki ........ łuuuuuuuuuu cale plemie wre. Dowodów ci nie bedę przedstawiał - ty mi przedtsawiłes sam wiesz jakie . wyrwane zkontekstu zdania. Ktos ci podsówa smierdząca rybe.
A co sie tyczy o-h to był normalny sposób. Sami mnie zaprosili, dali prawa i prosili bym wywalił tego sadyste. Fakt że spanikowali gdy zliczyli ataki ;-). Na was nic nie poszło ;-) i nie panikój, Badz wodzem
godnym i mądrym ;-) Albo nie - cofam bo zaraz powiesz ze ci cos karzę albo mówię co masz robic ;-)

dobr@noc

I narazie to wszystko, czekam na waszeopinnie i komentarze. No i propozycje co odpisac na ostatnią 14 wiadomość??? Bo ja mam pomysł co napisać tylko zapewne będzie wojna, a dopiero w Niedziele okaże się co mamy z woja, u mnie w dwóch wioskach offy się budują.

Do naszych "sojuszników" T+, RP-F taką oto wiadomość:
Witaj,
sojuszniku jeden z naszych graczy Alvarez14 potrzebuje twojej pomocy w postaci wojsk defensywnych. Zostaliśmy zdradzeni i zaatakowani przez naszych innych sojuszników. Atak dojdzie jutro o 8:52 rano

Jeśli możesz podeslij swojego deffa do Emirates .::001::. (319|302) K33
W imieniu tego gracza i całego plmienia oraz mnie samego
Proszę ciebie o pomoc.

Będziemy bardzo wdzięczni w razie czego napewno możesz liczyc na =SP=

Dziękuje i Pozdrawiam

Ra juz dostał o tym cynk, ale najlepsze w tym jest to, że niektórzy wysłali pomoc

A takie wiadomości otrzymał Alvarez od jednego z T+:
Milkus90 dnia 28.08. o 21:10
NIe musi - może wszystko zginąć.

nie zdziwie się jak cię już nie bedzie na mapie - mamy na forum 5 takich przypadków
robak jesteś :-(
Alvarez14 dnia 28.08. o 21:08
nie zdziw sie jak nic nie wróci
Milkus90 dnia 28.08. o 21:07
Wysłałem na ciebie całe moje wojo.

Masz sojusz ze sluit.
Na naszym forum były wszystkie widomosci i raporty. Jak można było oszukac tak RA Imperatora. Świnią trzeba być.

Gnoje

To już fanatyzm

I jeszcze jedno, na Alvareza ida ataki od Ra, nastepny gdzies ze środka świata 23, a reszta to już wogle ma po 80 godź nadojscie. Może to oznaczac tylko jedno albo ARMIA się wykrwawiła i nie mają już woja tylko budują, albo szykuja sie na ataki na naszych z K23.

A co do tych ataków 200 graczy to jest to ściema, tam jest w którejs wiadomości co mysle o ich sojuszach i kto moze nas zaatakowc.

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://baja.waw.pl przegrywanie kaset vhs warszawa wczasy w Ostrowie materace janpol Kurs windsurfingu Chałupy