Spartiaci

Opis forum


#1 2008-08-30 01:55:01

Częstogoj

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 74
Punktów :   

Przemyslenie

Witajcie,

tak sobie przeglądam ich forum mają kilka ciekawych rozwiązań. Będę wam podsyłał co raz coś ciekawego.
Pierwsza co można zastosowac to strateg, gościu wie wszystko o wojskach swojego plemienia i to odo niego się pisze z prośbą o pomoc a on rozdysponowuje tym wojskiem. Mogło by u nas to przejść. I to jest dobre bo on konkretnie mówi że ty, ty i ty masz wysłac a reszta ma zostawić wojo.

Mają też dział porady i są bardzo ciekawe, będę wam je w miare możliwości podsyłał może na emila a wy dacie na forum

Mysle, że ich przez  tego typu pomoc dla was nie zdradzam, jak poczytałem forum to fajni ludzie są.

Oczywiście swoich wojsk nie zabieram, trzeba aby Spartiaci do Niedzieli dali te raporty. Zobaczy się co i jak, jesli Ra będzie nadal fikał to niedobrze. A jesli nie to zróbcie redukcje graczy czyli ci którzy nic nie robią i nie podesłali raportów wywalić, albo zostawić w plemieniu niech nabijają statystyki.

Trzeba zarządzić wybory na drugiego króla, oraz, na funkcje czyli może tego stratega, przemyslcie to. Jutro coś dorzuce.

kurde mam nadzieje że się nie rozpadniecie. wybrałem was dom rady plemienia bo uznałem, że najlepiej sobie  z tym zadaniem poradzicie.

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Port Blair Hotely Mossel Bay wczasy w Ostrowie materace janpol Kurs windsurfingu Chałupy